20.04.2017

CITI Service Center Poland w Generation Park

Citi Service Center Poland wchodzące w skład Grupy Citi podpisało umowę najmu na 13 600 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Generation Park. Rozbudowa warszawskiego biura Citi ma związek ze stałym rozwojem firmy oraz wzrostem zatrudnienia, które w tym roku zwiększy się o kolejne 300 osób. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

W Polsce centra Citi są obecne w Warszawie i Olsztynie. W czwartym kwartale tego roku Citi Service Center Poland zmienia lokalizację jednego z biur. Nowe biuro będzie mieściło się w Generation Park, projekcie biurowym powstającym przy Rondzie Daszyńskiego, który będzie składał się z trzech budynków X, Y (wieża) i Z. Skanska Property Poland i Citi Service Center Poland podpisały umowę najmu obejmującą 13,6 tys. mkw. budynku X. Nowe biura na Woli będą drugą największą pod względem metrażu lokalizacją Citi Service Center Poland w Warszawie, obok biur na Służewcu.

Projekty Skanska są szczególnie cenione przez firmy z sektora nowoczesnych usług biznesowych – oferowana przez dewelopera powierzchnia biurowa to pierwszy wybór dla firm reprezentujących tę branżę. Generation Park to największy projekt biurowy Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Oblicz łączne koszty wynajmu

Biorąc pod uwagę liczbę pracowników oraz aranżację stanowisk pracy

occupiermetrics.com